X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

باشگاه کوهنوردی پیام ساوجبلاغ

گزارش برنامه صعود به قله ملین ۹۵/۱۱/۱


طبق برنامه ریزی سه ماهه باشگاه برنامه با حضور 15 نفر اجرا گردید .ساعت 5 صبح با یک دستگاه مینی بوس  از هشتگرد به سمت روستای مهران حرکت کردیم و ساعت 7/17 دقیقه به مهران رسیدیم و با گام های آقای جلیوری و عقبداری آقای ارسطو آقا احمدی به حرکت پرداختیم .هوا کمی سرد ولی مطبوع بود آسمان مهران هم کمی ابری بود ولی انرژی همنوردان نوید صعودی لذت بخش میداد.

حدود ساعت 8/50 برای صبحانه کمی استراحت کردیم و بعد از 10 دقیقه با بستن گتر هایمان به دل برف ها زدیم کم کم آفتاب رخ نمود. هوا بسیار دلچسب شد و با نزدیک شدن به سنگ ها خود را به چالش کشیدیم و با دست به سنگ شدن از آنها گذر کردیم . گروه بسیار عالی از این مرحله گذشت. همه با قدرت بالا و نظم در خور گروه رعایت مسائل ایمنی از صخره ها گذشتیم و در ساعت 11/20 دقیقه بر روی قله ایستادیم.  بعد از چند عکس یادگاری به سمت پایین سرازیر شدیم .مناظر زیبا یی از قله دیده میشد ولی هوا نزدیک به خراب شدن بود و ما را به ناچار به سمت روستا کشاند، گروه از یال تابستانه صعود کرد که درگیری با سنگ را داشت و برای برگشت از یال زمستانه برگشتیم که برف نسبتا زیادی داشت و در ساعت 1/30 به روستا رسیدیم و به سمت هشتگرد حرکت کردیم.

افراد شرکت کننده :مهدی ازادفلاح (سرپرست) -رضا جلیوری (مسئول فنی) -ارسطو آقا احمدی (عقبدار) -مهدی زعیم (راننده) -سارا پالیزدار -الهه بیرامی -فروزنده -دکتر نجفی -ناصر زارع -شاهین فر -خدادادی -اکبر یوسفیان -علیرضا یوسفیان -علیرضا حسینی -مهدی حسینی

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)